Lithuanian English

Atsiskaitymas už prekes

ATSISKAITYMAS

Mūsų elektroninėje parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti  trim būdais: tai per saugių atsiskaitymų partnerius opay.lt , kurjerius sumokant jiem grynais ir banko pavedimu, daugiau informacijos apie atsiskaitymo būdus rasite žemiau. Norime jus informuoti, kad už prekes mokate ne pačioje SHMUTKE.LT internetinėje parduotuvėje, už prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedę į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik jūs. Mokėdami kreditine kortele, Jūs irgi nepaliekate duomenų mums, nes esate nukreipiamas atlikti mokėjimo operacijas į sertifikuotų paslaugos teikėjų saugų serverį, taigi SHMUTKE.LT Jūsų slapta informacija neprieinama Abiem nukreipimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 bitų kodavimas. Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų tokiu atveju prisiima visišką atsakomybę ir atlygina nuostolius. 

ATSISKAITYMO BŪDAI

Atsiskaitymas per įmokų surinkimo sistema opay.lt

Paslauga, skirta el. parduotuvėms ir dideliems interneto portalams, norintiems surinkti mokėjimus iš klientų. opay.lt bendradarbiauja su didžiausiais šalies bankais: Luminor Swedbank, Citadele, SEB bankas, Šialių bankas, taigi Jūs galite atsiskatyti per opay.lt jei esate nors vieno išvardyto banko klientas. Daugiau informacijos apie opay.lt

·         Tai saugaus apmokėjimo garantas. opay.lt sukūrė jį tam, kad Jūs galėtumėte būti užtikrinti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu.

·         Matydami šį ženklą mūsų internetinėje parduotuvėje būkite tikri – čia apmokėjimai už prekes ir paslaugas vykdomi per mokėjimai.lt sistemą, todėl rasite Jums tinkamiausią ir patogiausią apmokėjimo būdą.

·         Prieš pradedant teikti paslaugas pardavėjams, opay.lt kruopščiai patikrina pardavėjo sukurtą projektą, teikiamas paslaugas, internetinės svetainės funkcionalumą. Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę tiek pardavėjams, tiek ir jų klientams, opay.lt sukūrė tokį kokybės ženklą, kuris informuos Jus apie svetainės patikrinimo statusą.

·         Pamatę kokybės ženklą pardavėjo svetainėje taip pat žinokite, kad jį nuspaudę pateksite į opay.lt sistemą, kurioje rasite pardavėjo kontaktinius duomenis, trumpą paslaugų aprašymą bei pardavėjo reitingo koeficientą.

Atsiskaitymas banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą per vieną kalendorinę dieną, atliekant tarptautinį pavedimą per tris kalendorines dienas. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

·         Sąskaitos Savininkas: Darius Žutautas

·         Sąskaitos Numeris: LT20 7300 0100 9966 3413

·         Banko Pavadinimas: AB SWEDBANK bank

Rašyk
Skambink